izmir alkali filtre su arıtımı

Alkalin Filtre; Kirlenen hava koşulları etkilenen toprak yapısı suyun değerini kaybetmesi için en önemli etkenlerdendir. Kalabalıklaşan şehir hayatında istemeden de olsa egzoz dumanları ve insanların ekmek parası uğruna yaptığı yanlış fabrika kurulumları ile sularımız her zaman tehlike altında kalmıştır. Su sıkıntısı yaşayan kentleşmenin getirdiği kirlilikte eklendiğinde baş edilmez bir su içme sıkıntısı yaşanmaktadır. Çare olarak düşünülen su arıtma sistemleri artık firmamız tarafından üretilmektedir. Şehir suları içine karışan maddelerin etkilerinden kurtulmak için ihtiyacınız olan sadece iyi bir teknoloji ile kurulmuş olan bir sistemdir. Teknoloji o kadar ileri aşamaları gösteren cihazlar ürettiriyor ki işte bunlardan en ileri teknolojiye sahip olan ürünümüz sizin için mükemmel kullanımı ile gözler önünde bulunmaktadır. Yaşam kalitenizi yükseltecek ve ayrıntılı filtreleme sahaları ile suyunuz içindeki sistemin en faydalı şekilde vücudunuza yansımasını sağlayacak bir ürün.

Alkalin filtre ters ozmos teknolojimizle birlikte kullanılan filtreleme sistemidir. Sekiz aşamalı olarak belirlenen arıtma cihazımızın yedinci aşaması olarak suyun içindeki dengeyi sağlayabilen tek mekanizmadır. Her aşama içinde farklı filtrelemeler ile suyun en doğal hali yakalanmaya çalışılan sistem içinde suyunuzun temizlenmemiş ve yararlı akmaması imkânsız olacak. 5 mikro kaba tortu filtresi, aktif karbon blok fitresi, 5 micron kaba tortu filtresi, membran sistemi, gümüş iyonlu inline post karbon filtre, mineral filtre, alkalin filtre ve detoks filtre ile sularınız güvenle akacak. Suyun içinde bulunması gereken PH dengesini sağlayabilen bir yapı olarak tasarlanan sistem su akışı esnasında suyun içeriğine kendiliğinden karışan sistemin bir parçasıdır. Bütünü ile suyun olgunluk derecesini arttırabilen bu uygulama 8.5 ph seviyesini yakalayarak su içerisinde barına yüzlerce mineralin temizliğini ve bazılarının kalıcı olmasını sağlamaktadır. Vücutta olması gereken ph seviyesi 8.5 olarak belirlenmiştir. Bu denge ile birlikte suyun içindeki asidik seviye kontrol altına alınmaktadır. Vücut bu sayede asidik etkilere güçlü hale gelerek savunma mekanizması içinde gerekli olan korunmayı sağlamaktadır. Metabolizmanın dengesini sağlayarak alınan gıdaların vücut içinde yararlı kullanımını sağlayacak olan sistem evinizde rahatlıkla kullanılabilir. Metabolizmanın çalışma sistemini hızlandıracak olan bu uygulama ile enerjiniz artacak ve aldığınız yan ürünleri bırakacaksınız.

ph değeri yüksek su

Metabolizma özellikle bayanlarda yavaş çalışmaktadır. Bu yüzden bolca su içmeleri tavsiye edilmiştir. Metabolizmayı hızlandıracak tek etken sudur. Suyun kan içinde dolaşımının sağlanması ile kan pıhtılaşmaları önlenebileceği gibi buna bağlantılı olarak da diğer organların sağlıklı çalışması sağlanmaktadır. Kan vücudu ayakta tutan minerallerin ve hücrelerin yenilenmesi ile vücudun yaşlanmasını engeller. Taze kan dolaşımının hızlanması içinde dışarıdan yararlanabileceğiniz etkenler vardır. Vücuda destek sistemi olarak kurgulanan suyun vücut içine alımı her zaman çok önemlidir. Bu yüzden içilme esnasında hatta farklı olacak kullanım alanlarında bile dezenfekte edilmiş su kullanımı uygun olacaktır. Hücrelerin yenilenmesini sağlayacak olan alkalin filtre kullanımı gerekli olan bir uygulamadır. Filtrelemede son noktayı gösteren alkalin filtre seviyesi suyun içindeki sağlıklı dengeyi kurarak yiyecekleri de beraberinde kullanacak şekilde bir enerji açığa çıkarmaktadır. Bu yüzden su arıtma cihazı alırken filtreleme aşamalarına dikkat etmelisiniz. Özellikle midenin çalışmasını engelleyen asitlerin yok olacağına kendiniz şahit olacaksınız. Fazla olarak kullanılan mineraller vücut içinde asit olarak mideyi rahatsız etmektedir. Mide ile birlikte oluşan baş ağrıları sadece gözle görülen yan etkilerdir. Bütün vücuttaki iyi ve kötü değerleri süzmek için yaratılmış olan mide kendi bünyesinin almadığı durumlarda asit oluşturarak sizi yakar. Bu durumu gidermek için iyi suların içilmesi önerilmektedir.
Suyun içinde yer alan magnezyum, kalsiyum, karbon gibi elementler bazen vücuttan istem dışı olarak atılmaktadır. Ancak bu minerallerin tekrar yerine konulması yine su ile daha kolay yapılmaktadır. Ancak evlerimizde akan sularımız içinde ne olduğunu bilmemek bizi biraz korkutacaktır. O zaman yapacağınız en kolay yol su arıtma cihazımızı kullanarak olacaktır. Her filtreleme aşamasında cihazımız son derece mükemmel çalışmaktadır. Bu yüzden sıra ile belirlenen filtrelemeler alkalin filtreleme ile tescili garantilenmiştir. İhtiyacımız olan mineralleri yerli yerinde almak daha uzun ömürlü bir yaşamı da yanında getirecektir. Bu yüzden sadece evinizde sadece güvenle akan suyunuzu içmelisiniz. Her su içiminde hayat bulacağınız anlarda hücrelerinizde kendine gelerek yenilenecektir.

tıkla ara
0232 475 01 75
mesaj at
WhatsApp