Water Soft

Hyundai Su Arıtma Sistemleri

Water Soft Hyundai Su Arıtma Sistemleri 2020 yılında sağlıklı yaşamın temel gerekliliklerinden biri olan sağlıklı suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketici ile buluşturmak amacıyla kuruldu. Şirketimizin ana faaliyet konusu; sağlıklı, taze ve temiz suyu müşterilerin hizmetine sunmaktır. Sağlıklı su üreten ve Ters Osmosis teknolojisi ile çalışan şık tasarımlı su arıtma cihazlarımız ile sunduğumuz bu hizmet sayesinde güvenilir ve sağlıklı suyu zahmetsizce içmenin keyfini çıkarırlar.

‘Sağlıklı Suya Ulaşmanın En Konforlu Yolu’ ilkesini benimseyen Water Soft Hyundai Su Arıtma Sistemleri, gelişen teknoloji ve büyüyen kentleşme ile birlikte her geçen gün daha da uzak kaldığımız sağlıklı yaşama bizi bir adım daha yaklaştırmak için sağlıklı su içmeyi bir hizmete dönüştürür. Sağlıklı suyun insan hayatındaki önemi konusunda tüketicilerde bir bilinç oluşturma amacında olan Water Soft Su Arıtma Sistemleri, gün geçtikçe daha da geniş kitlelere ulaşma, büyüme ve aynı zamanda su dünyasına yön veren bir marka olma hedefi ile yoluna devam eder.

Neler Yapıyoruz?

Water Soft Su Arıtma Teknolojisi

Rs-service

Su Arıtma Cihazları

Evlere ve iş yerlerine musluk suyunun filtrelenerek arıtılması yöntemi ile suyun ulaştırılması işlevi gören cihazlar. Son derece pratik ve hızlı çözüm sunarak içme suyunu daha kaliteli hale getirir.

Rs-service

Su Yumuşatma

Su Yumuşatma Sistemleri, ham suya sertlik veren, suda bulunan Ca+2 ve Mg+2 iyonlarının oluşturduğu kireç yükünün (sertliğin) giderilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Rs-service

Alkalin Su Üretimi

Ters Osmosis teknolojisi kullanılarak filtreleme yaptığımız Sekiz aşamalı olarak belirlenen arıtma cihazımızın yedinci aşaması olarak suyun içindeki dengeyi sağlayabilen mekanizmadır.

Rs-service

Mineral Filitre

Su arıtma teknolojisinin altıncı aşaması olarak isimlendirilen mineral filtre özelliği, suyun doğalında bulunan mineralleri dengeleme ve yeterli seviyede tutma işlevi görür.

İzmir Su Arıtma Cihazları Servisi ve Filtre Değişimi İçin;

tıkla ara
0232 475 01 75
mesaj at
WhatsApp