Bornova Conax Su Arıtma Servisi olarak su arıtma cihazlarınızda oluşan her türlü sorun, arıza ve şikayeti gideriyoruz. En kısa ve en uygun şekilde mevcut sorunu ortadan kaldırıyoruz. Water Soft güvencesi ile kaliteli ve kusursuz bir teknik servis hizmeti almak istiyorsanız bir an önce vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Conax, 2004 yılında kurulan ve su arıtma cihazı üreten bir firmadır. Ev ve iş yeri tipi su arıtma sistemleri üretimi ve satışı için yüksek kalitede ürünler sunar. Conax firması ülkemizde çok kısa bir sürede sektörün en iyilerinden biri haline gelmeyi başardı. 81 ilde faaliyet göstermesi ile birlikte Türkiye’nin en iyi su arıtma cihazı sağlayıcısı olmak için emin adımlarla yürümektedir. Dünyadaki temiz su kaynaklarının tükenmesi nedeni ile su arıtma cihazları büyük bir nimet haline geldi diyebiliriz. Temiz ve sağlıklı su içmek için pet şişe sular ve damacana sulara güvenmek ne yazık ki büyük bir hata olacaktır. Dışarıdan satın aldığımız sular da maalesef kirli olmaktadır. Yapılan laboratuvar deneylerinde temiz olarak bildiğimiz birçok su markası temiz değil aksine oldukça kirli sular üretmektedir. Her ne kadar su firmaları da paketlemeden önce suları, su arıtma sistemlerinden geçiriyor olsalar da kullandıkları ambalajın kalitesizliği ya da pet ve damacanalarda uzun süre tutulması suyun sağlıklı olmasını ve temizlik açısından üzerinde olumsuz etkiler bırakmaktadır. Siz de su arıtma cihazı kullanarak kaliteli ve sağlıklı su içme tecrübesini tatmak istiyorsanız Bornova Su Arıtma Servisi imkanlarından faydalanmak için telefon numarası (0232 475 01 75) üzerinden bizi arayabilirsiniz.

Bornova Conax Su Arıtma Servisi

Bornova Conax Su Arıtma Servisi su arıtma cihazlarınızda meydana gelen tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz. Evde ya da iş yerinizde sahip olduğunuz su arıtma cihazlarınızı bulunduğunuz adrese kadar gelerek en kısa sürede bakım, onarım ve tamirat işlemlerini hallediyoruz. Siz de hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız telefon numarası (0232 475 01 75) üzerinden bizi arayabilirsiniz.

Su arıtma cihazlarında meydana gelebilecek birçok çeşitli arıza türü vardır. Gelin birlikte göz atalım. Su arıtma cihazından daha önce duymadığınız sesler geliyor olabilir. Su arıtma cihazının tankına su dolmuyor ya da gitmiyor olabilir. Su arıtma cihazının çıkış suyunun tadı ya da kokusu acı, ekşi veya kötü olabilir. Su arıtma cihazı su sızdırıyor olabilir. Arıtılmış su bulanık, kireçli ya da beyaz baloncuklar ile çıkabilir. Bu ve bunun gibi bütün arızaların çözüme kavuşması için Water Soft firmamızın deneyimli teknik servis ekibiniz hizmetinden yararlanmalısınız.

Bornova Conax Su Arıtma Filtre Değişimi

Su arıtma cihazları filtre mantığı ile çalışmaktadır. Bu nedenle her marka su arıtma sisteminde olduğu gibi Conax su arıtma cihazlarında da düzenli olarak filtre değişimi işleminin yapılması gerekir. Bornova Conax Su Arıtma Filtre Değişimi hizmetini sizlere en uygun ve en kaliteli bir şekilde vereceğimizin garantisini veriyoruz. Filtre değişimi işlemi modelden modele farklılık gösterir. Ancak genel olarak 6 ayda bir ya da 12 ayda bir değişmesi yeterli ve doğru olacaktır. Bornova Conax Su Arıtma Filtre Değişimi için teknik servisimizi telefon numarası (0232 475 01 75) üzerinden arayarak iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimiz en kısa sürede yıllardır bu sektöre emek vermiş tecrübeli teknik servis kadromuzu bulunduğunuz adrese yönlendirecektir. Böylece siz de sahip olduğunuz su arıtma cihazınızı eski performansında kullanmaya devam edebilirsiniz.

Buna da göz atın: Güzelbahçe Conax Su Arıtma Servisi

tıkla ara
0232 475 01 75
mesaj at
WhatsApp