Ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir’in kendisi kadar güzel olan bir ilçesi Bornova’da Water Soft Su Arıtma Teknik Servis olarak hizmetinizdeyiz. Bornova İhlas Su Arıtma Servisi olarak siz kıymetli müşterilerimizin tüm şikayetlerini ortadan kaldırmak ve gidermek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve bundan büyük bir keyif duyuyoruz. Siz de Water Soft firmasının kaliteli teknik servisinden ve güvenceli hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız Bornova Su Arıtma Servisi için telefon numarası (0232 475 01 75) üzerinden bizimle iletişime geçin. Çağrı merkezimiz sizlere hizmet sunmak ve yardımcı olmak için haftanın 7 günü 24 saat boyunca çevrimiçi bir şekilde beklemektedir. Su arıtma sistemlerindeki her türlü problemi çözüme kavuşturmak ve sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için sabırsız hissediyoruz.

İnsanlar başta olmak üzere dünyada yaşayan bütün canlılar, yaşamlarına devam edebilmek ve sağlıklı bir vücuda sahip olabilmek için su içme gereksinimi duyarlar. Günlük tüketilmesi gereken su miktarının altına düşen insanlarda çeşitli sağlık sorunları ve ağrılar görülmeye başlanır. Birkaç faktöre göre değişiklik gösterse de insan vücudu için günlük tüketilmesi gereken su miktarı yaklaşık olarak 2,5 litre şeklinde belirlenmiştir. Sağlığınıza dikkat etmek istiyorsanız bu seviyenin altına düşmemenizi tavsiye ederiz.

İnsanlar sağlıkları için günde yeterli miktarda su tüketmeye çalışıyorlar. Fakat sağlık açısından tüketilen suların ne kadar sağlığa faydalı olduğu da günümüzde tartışılır bir konu olarak karşımıza geliyor. Gerek tarımda su kullanımı gerek sanayileşme ve diğer faktörlerden dolayı temiz su kaynakları gün geçtikçe azalma eğilimine doğru ilerliyor. Durum böyle olunca içtiğimiz suların pis ve sağlıksız olması da muhtemel bir gerçek olarak sağlığımızı riske atıyor. Yapılan laboratuvar deneylerinde ve çeşitli araştırmalarda en temiz suyun hangi firmaya ve markaya ait olduğu gözlemlenmiştir. Birçok farklı markanın yer aldığı deneyde kazanan su arıtma cihazının çıkış suyu olmuştur. Su firmaları her ne kadar sularını arıtsa da kalitesiz ambalaj kullanımı ve petlerin sağlıksız oluşu nedeni ile sular kirlenmektedir. Bu nedenle bir su arıtma sistemine sahip olmanızı tavsiye etmekteyiz.

Bornova İhlas Su Arıtma Servisi

Water Soft olarak İzmir’in Bornova ilçesinde faaliyetimize devam ediyoruz. Sizlere İzmir’in en iyi Bornova İhlas Su Arıtma Servisi hizmetini vereceğimizin de garantisi veriyoruz. Su arıtma cihazlarınızda meydana gelen herhangi bir problem, herhangi bir performans düşüklüğü gördüğünüzde hiç çekinmeden bizleri telefon numarası (0232 475 01 75) üzerinden arayarak iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlere gerekli bilgilendirmeleri sunacaktır. Servis kaydınız oluşturulduktan sonra en kısa sürede tecrübeli teknik servis elemanlarımız bulunduğunuz konuma gelecek. Ardından su arıtma sisteminizde görülen bütün problemlerini en iyi şekilde ortadan kaldıracaktır.

Bornova İhlas Su Arıtma Filtre Değişimi

Water Soft olarak verdiğimiz bir diğer hizmet olan Bornova İhlas Su Arıtma Filtre Değişimi için firmamıza telefon numarası (0232 475 01 75) üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Su arıtma cihazlarının filtreleri 6 ay, 12 ay ya da 24 ayda bir değiştirilmesi gerekir. Bu değişim süreleri her marka cihaz için aynı değildir. Bunun nedeni ise her marka farklı özellikte filtreler kullanır. Su arıtma cihazınızın modeline göre teknik servisimiz sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapacak ve hizmeti sağlayacaktır. Filtreler değiştirilmediğinde temiz ve sağlıklı bir su içmeniz ne yazık ki su arıtma cihazına sahip olsanız bile imkansız olacaktır. Daha fazla vakit kaybetmeden Bornova İhlas Su Arıtma Filtre Değişimi için telefon numarası (0232 475 01 75) üzerinden bizi arayın.

tıkla ara
0232 475 01 75
mesaj at
WhatsApp