Gaziemir İhlas Su Arıtma Servisi servisimiz ile siz değerli müşterilerimize yaşamımız için en önemli kaynak olan suyu temiz, sağlıklı ve lezzetli bir şekilde içmeleri için hizmet veriyoruz. Tarımda su kullanımının artması, sanayileşmenin yaygınlaşması ile birlikte temiz su kaynakları gün geçtikçe azalmaya başlıyor. Mevcut kaynakların bu gibi yerlere kullanılması ve bizim temiz su kaynaklarını koruyamamamız gelecekte yaşanacak temiz su kıtlığını da beraberinde getiriyoruz. Bilim insanlarına göre gelecek 50 yıl içinde tüm dünyada insanlar temiz su bulmakta zorluk çekecekler.

Günümüzdeki teknolojik şartlar altında en temiz ve en sağlıklı suya ulaşmanın yolu bir su arıtma cihazı kullanmak oluyor. Evlerimizde, iş yerlerimizde, ofislerimizde kısacası her yerde kullanabileceğimiz her yere uyum sağlayan modelleri ile su arıtma cihazları bir nevi hayatımızı kurtarıyor. Yapılan deneylerde su arıtma cihazlarının pet şişe sulara ve damacana sulara göre kat kat daha temiz ve saf olduğunu kanıtlanmıştır. Siz de bir su arıtma cihazı satın alarak sağlığınıza zarar vermeyecek suları tüketebilirsiniz. Halihazırda sahip olduğunuz bir su arıtma cihazına sahipseniz ve mevcut arızalarından şikayetçi iseniz Gaziemir Su Arıtma Servisi hizmetimiz için telefon numarası 0232 475 01 75 üzerinden bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Gaziemir İhlas Su Arıtma Servisi

Her elektronik cihazda olduğu gibi su arıtma cihazlarında da zaman zaman problemler ortaya çıkar. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken kaliteli bir teknik servis ile iletişim kurmaktır. Water Soft olarak sizlere İzmir’in en kaliteli teknik servis hizmetini sunacağımızın garantisini veriyoruz. Yıllardır bu sektörde müşterisi ile en ilgili, onların beklentilerini karşılayan, isteklerini yerine getiren, şikayetlerini ortadan kaldıran bir firma olmamız nedeni ile en çok tercih edilen su arıtma teknik servisi olmanın gururunu yaşıyoruz. Siz de firmamızın Gaziemir İhlas Su Arıtma Servisi imkanlarından faydalanmak istiyorsanız telefon numarası 0232 475 01 75 üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimize haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz. Servis kaydı oluştururken sonra tecrübeli teknik servis ekibimiz en kısa sürede bulunduğunuz adrese gelecektir. Su arıtma cihazınıza yapılması gerekli olan tüm bakım, onarım ve tamirat işlemlerini en kısa sürede ve kaliteli şekilde yerine getirecekler. Daha fazla vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçin ve eşsiz teknik servis hizmetini deneyimleyin.

Gaziemir İhlas Su Arıtma Filtre Değişimi

Su arıtma cihazları garanti süresi dolmadan suyu arıtmamaya ve bulanık su vermeye başlar. Bu gibi durumlarda kullanıcılar cihazın bozulduğunu düşünürler. Ancak bu her zaman doğru olmayabilir. Su arıtma cihazınızın filtresinin değiştirilmesi gereken zaman gelmiş olabilir. Çünkü su arıtma cihazları filtresi ile suları temizlemektedir. Gaziemir İhlas Su Arıtma Filtre Değişimi hizmetimiz ile sizlerin filtre değişimlerini en iyi şekilde yerine getirebiliriz. Bunun için telefon numarası 0232 475 01 75 üzerinden bizi arayarak iletişime geçmeniz yeterlidir.

Su arıtma cihazlarında filtre değişimi işlemi markadan markaya (ve hatta modelden modele bile) farklı zaman aralıklarında değiştirilmesi gerekir. En çok görülen değişim zamanı 6 ayda bir ya da 12 ayda bir olmaktadır. Bazı su arıtma sistemlerinin filtresi 2 yılda bir değiştirilse bile yeterli olmaktadır. Su arıtma cihazınız kirli su, bulanık su, acı su, tortulu su, kötü kokan su veriyorsa firmamızı arayın. Filtre değiştirme vaktiniz gelmiş olabilir. Cihazınıza baktıktan sonra size hangi zaman aralıklarında değiştirilmesi gerektiği hakkında personelimiz bilgi verecektir. Gaziemir İhlas Su Arıtma Filtre Değişimi için telefon numarası 0232 475 01 75 üzerinden iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

tıkla ara
0232 475 01 75
mesaj at
WhatsApp