İzmir’in gözde ilçelerinden bir tanesi olan Karşıyaka’daki vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Karşıyaka su arıtma servisi hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize profesyonel ve iş ahlakı çerçevesinde hizmet vermekten gurur duyarız.

Su, başta insanlar olmak üzere en küçük canlıdan en büyük canlıya kadar tamamının yaşama devam edebilmesi için en önemli bir kaynaktır. Bu vazgeçilmez kaynağı tüketirken vücudumuza zarar vermeyecek olan sağlıklı su tüketmek de her insanın hakkıdır. Özellikle büyükşehirlerde evimizin veya iş yerimizin musluklarından akan şebeke suyu ne yazık ki içilmemektedir. Şebeke suyu musluklara gelmeden önce birçok farklı borudan geçer. Binamıza gelene kadar, binanın içinden dairemize gelene kadar hepsi birbirinden farklı ve içinde kir, pas, toprak, mikrop, virüs gibi zararlı maddeleri barındıran borulardır. Sağlıklı, kirden arıtılmış ve kaliteli bir su içmek için ihtiyacımız olan tek şey ise su arıtma cihazıdır.

Karşıyaka su arıtma servisi

Karşıyaka’da yaşayan vatandaşlarımız sağlıklı su içmek için su arıtma cihazları kullanmaktadır. İster iş yerinizde ister evinizde her yerde kullanabileceğiniz bu cihazlar, şebeke suyunu arıtarak mikroplardan arıtılmış su içmenize olanak sağlar. Bazen kullanıcı hataları ya da gerekli bakımlarının zamanında yaptırılmaması gibi nedenlerden dolayı arıza yapabiliyor. Bu gibi durumlar yapmanız gereken karşıyaka su arıtma servisi olarak bizimle iletişime geçmelisiniz.

Uzun yıllardır karşıyaka su arıtma servisi hizmeti veren deneyimli saha elemanlarımız size en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Su arıtma cihazlarınızda meydana gelen sorunları tespit edecek ve kısa sürede çözüme kavuşturacaklar. Cihazınızın tamir işleminde parça değişimi gerekiyorsa hiç dert etmeyin. Firmamızın vizyonu tamamen müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bu nedenle parça değişimi işleminde kalitesiz parça takmak gibi bir şey asla yapmıyoruz. Su arıtma cihazınıza uyumlu ve sizin en uzun süre kullanabileceğiniz kaliteli ve orijinal parçalarla değişim sağlıyoruz. Teknik servis ekibimiz gerekli bilgiyi siz değerli müşterilerimize verecektir.

Karşıyaka su arıtma filtre değişimi

Su arıtma cihazları uzun süre kullanıldıktan sonra eskisi kadar iyi performans gösteremez. Su içindeki kir ve mikropları arıtamaz ve temizleyemez. Gerekli bakımlar ve kontroller yapılmadığı, su arıtma cihazı hor kullanıldığı sürece bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmak mümkündür. Cihazlardaki bu arızanın sık görülen nedenlerinden bir tanesi de filtre değişimi işleminin önemsenmemesi ve değiştirilmemesidir. Karşıyaka su arıtma filtre değişimi için teknik servisimiz ile iletişime geçin.

Su arıtma cihazlarındaki filtre değişimi işlemi cihazdan cihaza farklılık göstermek üzere 6 ay veya 12 ay süre ile uygulanması gerekir. Eğer bu rutin değişim işlemini önemsemez ve uygulamazsanız su arıtma cihazının özelliklerinden yararlanamazsınız. Su içindeki kiri arıtmaz, bir süre sonra cihaz bozulabilir ve filtre değişimi işlemi de işe yaramayabilir. Bu nedenle Karşıyaka su arıtma filtre değişimi hizmeti için vaktini geçirmeden bizimle iletişime geçin.

Karşıyaka su arıtma filtre değişimi hizmeti veren firmamız ile iletişime geçmek için telefon numarası (0232 475 01 75) ile bize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz ikamet ettiğiniz bölgeye en yakın teknik servis ekibimizi gönderecektir ve su arıtma cihazınızı eski günlerdeki gibi kullanabileceksiniz.

İş yerinizde ve evinizde sağlıklı, kaliteli suyu doya doya içmek için ihtiyacınız olan tek şey su arıtma cihazıdır. Firmamız ile telefon numaramız üzerinden iletişime geçerek Karşıyaka su arıtma cihazı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Su arıtma cihazı satın almaya karar verdikten sonra ekibimiz evinize veya iş yerinize gelerek kurulumunu yapacaklardır. Size ise sadece sağlıklı şekilde su içmek kalacak.

Bunlara da göz atabilirsiniz: Karabağlar su arıtma servisi

tıkla ara
0232 475 01 75
mesaj at
WhatsApp