Canlılar hayatlarını sürdürebilmek adına su içmeye ihtiyaç duyarlar ve bu bir zorunluluktur. Bir insan sağlık açısından günde en az 2.5 litre su tüketmesi gerekir. Günümüz şartları altında sağlıklı, temiz, kirden arınmış ve kaliteli bir su içmek ne yazık ki herkesin imkanı dahilinde olan bir şey değildir. Başta büyükşehirler olmak üzere ülkemizdeki çoğu şehirde evlerde ya da iş yerlerinde şebeke suları henüz içilmemektedir. Klorlandığı ve mikroplardan arındırıldığı söylense de su dağıtım deposundan bulunduğumuz binalara gelene kadar geçtiği onlarca kilometrelik borular suyu kirletmeye yeterli olmaktadır. Bir su arıtma cihazı satın alarak kendi suyunuzu kendiniz temizleyerek sağlıklı ve temiz olduğundan emin bir şekilde su içebilirsiniz. Siz de Bornova Su Arıtma Servisi hizmetimizden yararlanmak için en kısa sürede telefon numarası (0232 475 01 75) üzerinden bizimle iletişime geçin.

Bornova Aura Su Arıtma Servisi

Bornova Aura Su Arıtma Servisi hizmetimiz İzmir’in güzide ilçesi Bornova ve çevresinde devam etmektedir. İster eviniz ister de iş yerinizdeki su arıtma cihazlarınız için her türlü bakım, onarım ve tamirat işlemlerinizi en iyi şekilde sunuyoruz. Her gün litrelerce tüketmek durumunda olduğumuz suların içerisinde yer alan kir, tortu, kireç, mikroorganizmalar ve kimyasal atıklar gibi zararlı maddeleri su arıtma sistemleri ile birlikte ortadan kaldırabilirsiniz. Hali hazırda sahip olduğunuz bir su arıtma cihazınız arıza oluşturduysa telefon numarası (0232 475 01 75) üzerinden Water Soft firmamız ile iletişime geçin.

Water Soft firması olarak siz değerli müşterilerimizin bizden isteklerini yerine getirmek ve ihtiyaçlarını gidermek için elimizden geleni var gücümüzle yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti firmamızın başlıca ilkesi haline gelmiştir. Yıllardır bu sektörde en iyilerden biri olmamızın tek nedeni kaliteli bir teknik servis hizmeti vermekten hiçbir zaman ödün vermemiş oluşumuzdan dolayı kaynaklanmaktadır. Müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmez ve her zaman el üstünde tutarız.

Bornova Aura Su Arıtma Servisi hizmetimiz ile sizlere yardımcı olarak tecrübeli teknik servis kadromuz yılların verdiği tecrübe ile bu sektörde yer alıyor. Güler yüzlü ve müşterisine ilgi ile bakan çalışanlarımız profesyonel bir personel kadromuzu oluşturuyor. Su arıtma sisteminizde meydana gelen herhangi bir sorun ya da arıza durumunda en kaliteli desteği sağlayacaktır.

Bornova Aura Su Arıtma Filtre Değişimi

Bornova Aura Su Arıtma Filtre Değişimi desteğimizden yararlanmak için telefon numarası (0232 475 01 75) üzerinden bizi arayın. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede teknik ekibimizi yönlendirecektir.

Su arıtma sistemleri genel olarak filtre prensipi doğrultusunda çalışmaktadır. Filtre prensipini tanımlamak gerekirse şu şekilde özetleyebiliriz: Su arıtma cihazına bir su girer (giriş suyu), su bir filtreden geçer ve dışarı çıkar (çıkış suyu). Böylece temiz bir suya sahip olursunuz. Peki su arıtma cihazınızı aylardır kullanıyorsunuz ve performansı azalmaya başladı sizce bunun nedeni ne olabilir? Tabii ki de filtre değişiminin vaktinin geldiğini gösterir. Filtreler 6 ayda bir, 12 ayda bir, 18 ayda bir ve 24 ayda bir değişecek şekilde üretilmektedir. Ancak genellikle 6 ay ya da 12 ay süre ile filtre değişimi yapmak performans düşüklüğü yaşamadan su arıtma cihazını kullanmaya devam etmek demektir.

Su arıtma sisteminizin çıkış suyunda herhangi bir tortu, kötü koku ya da bulanıklık görüyorsanız Bornova Aura Su Arıtma Filtre Değişimi işlemini yaptırmalısınız. Bunun için firmamız ile iletişime geçerek en kaliteli parçalar ve en uygun fiyatlar ile hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Buna da göz atın: Güzelbahçe Aura Su Arıtma Servisi

tıkla ara
0232 475 01 75
mesaj at
WhatsApp