Watersoft olarak su arıtma teknik servis hizmetleri ve su arıtma cihazları satışı konusunda yılları aşkın iş tecrübesi sahibiz. Firma olarak müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek, beklentilerini karşılamak, sorunlarını gidermek, hizmet verdiğimiz alanlarla ilgili yardıma ihtiyaç duyduklarına yardımlarına koşmak başlıca ilkelerimiz hâline gelmiştir. İzmir’in Karşıyaka bölgesinde de faaliyet gösteren firmamız her türlü bakım, onarım ve tamir işlemlerinde aynı zamanda bir su arıtma sistemi satın almak istediğinizde yardımcı olmak için yanınızdadır. Halihazırda kullandığınız bir su arıtma cihazınız varsa ve birçok çeşitli nedenden dolayı sorunlar ortaya çıkarıyorsanız Karşıyaka Aura su arıtma servisi için bizimle telefon numarası (0232 475 01 75) üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli çalışanlarımız en kısa sürede bulunduğunuz konuma gerek sorunu ve sorunun gerekçesini tespit edecektir. Yapılması gerekli görülen parça değişimleri ya da diğer tamir işlemlerini yerine getirecek. Böylece siz de eski performansında çalışan bir su arıtma cihazını kullanmaya devam edeceksiniz. Unutmayın, su arıtma cihazınız için bir teknik servise ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere hizmekten vermekten zevk ve mutluluk duyarız.

Karşıyaka Aura Su Arıtma Servisi

Karşıyaka Aura su arıtma servisi hizmetimizden yararlanarak eski kalitesinde çalışan bir su arıtma sistemine sahip olabilirsiniz. Su arıtma sistemleri gerek kullanım hataları gerek teknik arızalar nedeniyle çalışmaz, suyu temizlemez ve kullanışsız bir hale gelir. Az önce de saydığımız gibi bunun birçok nedeni vardır. Su arıtma cihazını kullandığınızda çıkış suyunun kokusu garip ise, içinde tortu bulunuyorsa, bulanık ve acı bir şekilde geliyor ise teknik servisimizi aramanız da fayda vardır. Aynı şekilde daha önce duymadığınız şekilde ses çıkarıyorsa oluşan basit bir arızanın ilerleyip daha büyük bir sorun haline gelmeden önce deneyimli teknik servis elemanlarımıza işi bırakarak ileride daha büyük sıkıntıların önüne geçebilirsiniz.

Karşıyaka su arıtma servisi hizmetimizi almak için tek yapmanız gereken telefon numarası (0232 475 01 75) ile bizi aramaktır. İşinin ustası olan teknik servis ekibimiz sorunlu su arıtma cihazının olduğu konuma gelecek ve tespit edilmesi gereken durumları kontrol edecektir. Gerekli görülen herhangi bir parça değişimi ya da bakım ve onarım işlemleri hakkında sizi bilgilendirecek. Aynı zamanda servis hizmeti hakkında işçilik konusundaki fiyat bilgisini de (varsa parça değişimi yapılacak parçanın ücreti bilgisini de) sizlere söyleyecektir. Böylece sürpriz bir fiyatla karşılaşmayacaksınız.

Karşıyaka Aura Su Arıtma Filtre Değişimi

Watersoft firması olarak Karşıyaka Aura su arıtma filtre değişimi hizmeti de vermekteyiz. Filtre değişimi işleminin gerektiği su arıtma sistemlerine en uygun, en kaliteli ve sıfır bir filtre ile değiştiriyoruz. Böylece su arıtma cihazınızın eski filtresi nedeni ile ortaya çıkan tüm sorunları kökten çözüyoruz. Filtre değişimi su arıtma cihazlarında genellikle 6 ayda bir ya da 12 ayda bir şeklinde yapılması gerekir. Bu zaman aralıklarında yapılmadığında filtre eskidiği için performans göstermez. Su arıtma sistemleri filtre mantığı ile çalıştığı için temiz ve sağlıklı su içmenizin önüne geçebilir. Karşıyaka Aura su arıtma filtre değişimi hizmetimiz ile Aura marka su arıtma cihazlarınıza en kaliteli filtreler takıyoruz.

Firmamız olarak her zaman müşterilerimizi memnun etmek ve onların sorunlarını gidermek için çabaladık. Hiç kimseyi mağdur etmemek için servislerimizde kaliteli ürünler kullandık ve parçaları en iyisiyle değiştirdik. Su arıtma servisi sektöründeki en uygun fiyatlar ve en kaliteli ürünler ile yıllardır yaptığımız gibi hizmet vermeye devam ediyoruz. Siz de bir teknik servise ihtiyaç duyuyorsanız biri aramaktan çekinmeyin!

Buna da göz atın: Su Arıtma Cihazı Arızaları

tıkla ara
0232 475 01 75
mesaj at
WhatsApp